Me olemme Investigo

Niklas Mehtonen

Toimitusjohtaja, rakennusinsinööri

niklas.mehtonen@investigo.fi
puh. 045 808 1890

Vaasa

Teppo Tervo

Rakennusinsinööri, AHA, homekoiraohjaaja

teppo.tervo@investigo.fi
puh. 041 459 3603

Seinäjoki, Vaasa

Michael Nyby

Ilmastointi, OVK, RKM

michael.nyby@investigo.fi
puh. 045 169 3499

Vaasa, Seinäjoki, Ahvenanmaa

Sebastian Grönlund

VTT-Henkilösertifikaatti

sebastian.gronlund@investigo.fi
puh. 050 337 1295

Vaasa

Kristina Fors

Rakennusinsinööri

kristina.fors@investigo.fi
puh. 050 310 3537

Vaasa

Tommi Tervo

Kuntotarkastaja

tommi.tervo@investigo.fi
puh. 050 560 9945

Seinäjoki, Vaasa

Marika Kesti

Rakennusmestari

marika.kesti@investigo.fi
puh. 050 465 1110

Seinäjoki

Oscar Buss

Rakennusinsinööri

oscar.buss@investigo.fi
puh. 0457 345 5078

Ahvenanmaa

Sebastian Nygård

Rakennusinsinööri

sebastian.nygard@investigo.fi
puh. 0457 345 5073

Ahvenanmaa

Ropo

Homekoira

teppo.tervo@investigo.fi
puh. 041 459 3603

Oletko se sinä?

Meillä on aina avoin haku päällä!

Haemme jatkuvasti ammattitaitoista ja motivoitunutta henkilökuntaa rakennus- ja ilmastointitutkimuksiin kasvavaan yritykseemme Pohjanmaan, Eteläpohjanmaan ja Ahvenanmaan alueelle.
Huomioimme myös vastavalmistuneet rakennusinsinöörit, joista koulutamme sisäilmastoammattilaisia.
<br><br>
Investigo Oy Ab on kasvava yritys, joka tarjoaa työntekijälle miellyttävän työympäristön monimuotoisten ja mielenkiintoisten tehtävien parissa. Meillä Investigossa on loistavat mahdollisuudet luoda uraa, kehittyä työssä ja me takaamme parhaat työvälineet, koulutuksen sekä tuen projektien laadukkaaseen toteuttamiseen. Tehtäviin kuuluu toteuttaa laadukkaat ja puolueettomat rakennusten sekä sisäilmaston tutkimukset, saneeraussuunnitelmat ja laadunvarmistus kokonaisvaltaisina projekteina asiakkaalle räätälöitynä.
<br><br>
Lisätietoa: Niklas, Teppo, Michael
<br>
Hakemus: <a href="mailto:info@investigo.fi">info@investigo.fi</a>

Hakemukset:
info@investigo.fi

Vaasa

Silmukkatie 21
65100 Vaasa

niklas.mehtonen@investigo.fi
040 1234 567

Seinäjoki

Vapaudentie 32-34 B9
60100 Seinäjoki

teppo.tervo@investigo.fi
041 459 3603

Ahvenanmaa

Uppgårdsvägen 10
22100 Maarianhamina

michael.nyby@investigo.fi
045 169 3499