Me olemme Investigo

Satu Nieminen

Liiketoiminta-assistentti, asiakaspalvelu, laskutus

satu.nieminen@investigo.fi
puh. 010 299 5139

Niklas Mehtonen

TJ, rakennusterveysasiantuntija, Rakennusinsinööri

niklas.mehtonen@investigo.fi
puh. 010 299 5131

Pohjanmaa

Teppo Tervo

Rakennusterveysasiantuntija, Rakennusinsinööri, Asbesti- ja haitta-ainekartoittaja

teppo.tervo@investigo.fi
puh. 010 299 5130

Etelä-Pohjanmaa & Pohjanmaa

Marika Kesti

Rakennusmestari, Esihenkilö Vaasassa

marika.kesti@investigo.fi
puh. 010 299 5133

Pohjanmaa

Sebastian Grönlund

Rakenteiden kosteuden mittaajan henkilösertifikaatti

sebastian.gronlund@investigo.fi
puh. 010 299 5132

Pohjanmaa

Thomas Pitkänen

Rakennusinsinööri, Byggdoktor, Rakenteiden kosteuden mittaajan henkilösertifikaatti, AHA-asiantuntija

thomas.pitkanen@investigo.fi
puh. 010 299 5134

Pohjanmaa

Sebastian Nygård

Rakennusinsinööri

sebastian.nygard@investigo.fi
puh. 010 299 5136

Pohjanmaa

Pauliina Heinilä

Rakennusinsinööri

pauliina.heinila@investigo.fi
puh. 010 299 5137

Pohjanmaa

Jouni Koivuniemi

Rakennusinsinööri, Esihenkilö Seinäjoella

jouni.koivuniemi@investigo.fi
puh. 050 462 9848

Etelä-Pohjanmaa

Mikko Viitala

Rakennusinsinööri, LVI-asentaja

mikko.viitala@investigo.fi
puh. 010 299 5135

Etelä-Pohjanmaa

Oscar Buss

Rakennusinsinööri, Rakennusterveysasiantuntija, RISE-kuntotarkastaja, Esihenkilö Ahvenanmaalla

oscar.buss@investigo.fi
puh. 0457 345 5078

Ahvenanmaa

Niklas Holmlund

Rakennusinsinööri

niklas.holmlund@investigo.fi
puh. 0457 345 9491

Ahvenanmaa

Vaasa

Vasaratie 19
65350 Vaasa

niklas.mehtonen@investigo.fi
010 299 5139

Seinäjoki

Vaasantie 11 B 142 (Rytmikorjaamo)
60100 Seinäjoki

jouni.koivuniemi@investigo.fi
010 206 9643

Ahvenanmaa

Östra Esplanadgatan 7
22100 Maarianhamina

oscar.buss@investigo.fi
0457 345 5078